Finské sauny: Užijte si ten nejlepší saunový zážitek

Saunování v pohodlí svého domova nabízí zcela jiný zážitek než běžné sauny. Finské sauny jsou přitom dostupné a vybírat můžete z různých modelů tak, aby vybraný produkt přesně zapadl do vašeho interiéru. Pak už jen zbývá užít si příjemný relax.

Saunování

Finské sauny jsou typickými saunami, které jsou velmi oblíbené. Oproti infrasaunám si saunování v nich žádá specifický rituál. Ten se zpravidla skládá ze tří cyklů. Jeden cyklus je přitom tvořen zhruba deseti až patnácti minutami ve vyhřáté sauně a následuje krátké ochlazení ve studené vodě. Díky tomu využijete všechny pozitivní účinky saunování, ať už se jedná o uvolnění těla, podporu regenerace, či uvolnění mysli a zbavení se stresu.

Nabídka saun

V nabídce najdete rozmanité finské sauny, je tedy rozhodně z čeho vybírat. Zaměřit se můžete například na rozměry – kapacita se pohybuje od dvou až po pět osob. Vybírat samozřejmě můžete také podle designu. Všechny sauny jsou vyrobeny z kvalitního dřeva a vybaveny bezpečnostním sklem. Pro perfektní zážitek je sauna navíc vybavena intimním osvětlením. Užijete si tak příjemné chvíle v soukromí domova.

Další vybavení

Kromě samotné sauny, která je vybavena kvalitními saunovými kamny, se vyplatí investovat také do dalšího vybavení. Chybět by vám rozhodně neměly lávové kameny a vědro s naběračkou. Když polijete nahřáté kameny vodou, vznikne pára, která zvlhčí vzduch, aby nebyl nepříjemně suchý. Do vody navíc můžete přidat bylinky pro příjemné aroma a další příznivé účinky na zdraví. Pobyt v sauně tak bude příjemnější. Pro co největší pohodlí se pak hodí kilty a saunové čepice, případně další příslušenství.

Sauna u vás doma vám pomůže ke zdravějšímu životnímu stylu. Podpoříte tak totiž své zdraví, a hlavně ulevíte hlavě. Saunování přináší samá pozitiva.

Get in Touch

Další články autora

Několik tipů, jak z malé kuchyně vykouzlit útulnou místnost

Vaše malá kuchyně může být omezena na plochu, ale její styl nemusí být. Naučte se, jak začlenit barevné doplňky, přidat stylový úložný prostor a...

Jaké čerpadlo je tím nejlepším pomocníkem na zahradě během léta?

Rajčata, papriky, okurky, ale i květiny, keře a vůbec vlastně celá zahrada v posledních týdnech nádherně prospívají. Slunečné počasí přímo přeje. Pár deštíků už také...

Šperky na nohu

Blíží se léto a začínají se nosit sandály nebo boty na podpatku. K tomu, aby byla vaše noha dokonale krásná, vám pomůže nejen hezká...

Reklama

Nejnovější články