Šperky na nohu

Blíží se léto a začínají se nosit sandály nebo boty na podpatku. K tomu, aby byla vaše noha dokonale krásná, vám pomůže nejen hezká bota, ale také šperk na nohu.

Možná si myslíte, že je to nepohodlné, jde však o zvyk. Po chvíli nošení už šperk ani nebudete vnímat. Nosí se náramek na kotník, prsteny na prsty nebo také šperk na celý nárt nohy, který je spojen od kotníku po prsty.

Jsou vyrobeny ze stříbra, zlata nebo bižuterních kovů. Šperky na nohu bývají jemný řetízek nebo s broušeným sklem, penízky či kameny. Krásný je tmavě modrý z lapisu lazuli nebo třeba růžový z růženínu či do žluta z citrínu, který bude zářit jako letní slunce.

Prsteny jsou rovněž s kameny a působí velmi efektně. Nejlépe budou vypadat vaše nohy ozdobené vrstvenými řetízky na kotníku a doplněné prstýnky na prstech, když se budete procházet zvolna po pláži.

Chcete se dozvědět o různých dalších zajímavostech? Či o módě, špercích, případně jaké krystaly jsou nejvzácnější? Nebo Vás zajímá tajemný jantar? To vše si můžete přečíst na našem blogu.

Get in Touch

Další články autora

Několik tipů, jak z malé kuchyně vykouzlit útulnou místnost

Vaše malá kuchyně může být omezena na plochu, ale její styl nemusí být. Naučte se, jak začlenit barevné doplňky, přidat stylový úložný prostor a...

Jaké čerpadlo je tím nejlepším pomocníkem na zahradě během léta?

Rajčata, papriky, okurky, ale i květiny, keře a vůbec vlastně celá zahrada v posledních týdnech nádherně prospívají. Slunečné počasí přímo přeje. Pár deštíků už také...

Šperky na nohu

Blíží se léto a začínají se nosit sandály nebo boty na podpatku. K tomu, aby byla vaše noha dokonale krásná, vám pomůže nejen hezká...

Reklama

Nejnovější články