Několik tipů, jak z malé kuchyně vykouzlit útulnou místnost

Vaše malá kuchyně může být omezena na plochu, ale její styl nemusí být. Naučte se, jak začlenit barevné doplňky, přidat stylový úložný prostor a vybrat barvy. Použijte tyto nápady na zdobení malé kuchyně k vytvoření kuchyně, kterou budete milovat.

Vyzdobte police

V malé kuchyni pomáhá výměna horních skříněk za otevřené police, které pomohou vytvořit vzdušný vzhled. Základem je vyhnout se zaplnění polic příliš mnoha položkami. Smíchejte několik kousků pěkného nádobí s doplňky, jako jsou malé vázy, prkénka na krájení, zarámované umění nebo rostliny v květináčích.

Přidejte koberec

Koberce dokážou vnést pořádnou dávku barev a vzorů do malé kuchyně, aniž by zabíraly místo na stěně nebo pracovní ploše. Vyplňte otevřený podlahový prostor uprostřed kuchyně velkým kobercem nebo umístěte běhoun podél pracovní desky kuchyně.

Přidejte doplňky

Jako každá místnost v domácnosti, i malá kuchyně těží z přidání několika doplňků. Otevřené police vyzdobí pěkné nádobí spolu s několika knihami o jídle. Sortiment doplňků opakuje barvy a povrchové úpravy používané jinde v kuchyni, zkrátka vše spolu musí hrát.

Tip: Každou kuchyni rozjasní plecháčky s potiskem, které se stanou užitečnou dekorací na poličku. navíc s praktickým využitím!

Barevné závěsy

Vytvořte ústřední bod malé kuchyně pomocí barevných úprav oken. Jedním ze způsobů, jak dát celé místnosti soudržné téma, je vybrat jeden vzor pro záclony, ubrus a ručníky nebo dekorační polštáře a vytvořit jednotnou sadu textilie.

Hrajte si se vzory

Klasický bílý prostor je perfektním plátnem pro experimentování s nápady na zdobení malých kuchyní. Zde si můžete skvěle vyhrát s doplňky, které kuchyni dají potřebný náboj. Nezapomínejte, že právě detaily dělají celek.

Stylová svítidla

Výběrem zajímavých svítidel bude vaše malá kuchyně působit osobitě a sofistikovaně. Nejde však pouze o dekoraci, především musíte dobře vidět na práci. pamatujte proto na kvalitní osvícení pracovní desky, používejte spíše bílé a dostatečně pronikavé světlo.

Využijte každý centimetr

Úzká police nebo úložný vozík může být stylovým a praktickým doplňkem malé kuchyně. Vyberte si nízkoprofilové provedení, které lze snadno přidat ke stěně nebo do rohu. Zásobte ji nádobím, sklem a dalšími předměty, které budou vypadat dobře.

Get in Touch

Další články autora

Několik tipů, jak z malé kuchyně vykouzlit útulnou místnost

Vaše malá kuchyně může být omezena na plochu, ale její styl nemusí být. Naučte se, jak začlenit barevné doplňky, přidat stylový úložný prostor a...

Jaké čerpadlo je tím nejlepším pomocníkem na zahradě během léta?

Rajčata, papriky, okurky, ale i květiny, keře a vůbec vlastně celá zahrada v posledních týdnech nádherně prospívají. Slunečné počasí přímo přeje. Pár deštíků už také...

Šperky na nohu

Blíží se léto a začínají se nosit sandály nebo boty na podpatku. K tomu, aby byla vaše noha dokonale krásná, vám pomůže nejen hezká...

Reklama

Nejnovější články